Chovatelská stanice britských stříbřitě stínovaných koček

O nás

A Basta! je chovatelská stanice britských koček vzácného zbarvení –  černá stříbřitě stínovaná (BSH  ns 11). Jedná se o unikátní stříbřité kočky s nádhernýma smaragdovýma očima.

Ke špičkovému chovnému párečku – kočičce Cordelii Gatto Selvatico a kocourkovi Zingaro Bastet z Říčan – jsme pořídili další parťáčku Triniti of Last Hope. V budoucnu zvažujeme pořízení ještě jedné kočičky.

Chovatelská stanice A Basta! je registrovaná pod FIFe. Naší domovskou organizací je Pilsen Cat Club.

Kočky, kocouři a koťátka jsou v naší chovatelské stanici plnohodnotnými členy domácnosti. Můžou se pohybovat po celém bytě, mají několik škrabadel, spoustu hraček, milují pobyt na zasíťované lodžii, večery tráví v naší společnosti na gauči a v noci s námi spí v posteli.  Dopřáváme jim jen tu nejkvalitnější stravu, pamlsky, vitamíny a samozřejmě i perfektní péči. Všechny kočky v domácnosti bezmezně milujeme. Jednoduše: Bydlíme u svých koček 🙂

Pečlivě proto vybíráme i nové majitele pro naše odchovy. Chceme totiž, aby se koťátka měla minimálně stejně tak dobře, jako u nás, a aby žila v milujícím a pohodovém prostředí.