Chovatelská stanice britských stříbřitě stínovaných koček

Koťátka začínají řádit

Koťátka začínají řádit

Bonnie, Bunnie a BonBon jsou na světě šest týdnů. Chlupaté slepé kuličky se nám před očima proměnily v pořádně temperamentní koťata, která každým dnem o kousek povyrostou. Dlouhosrstý nadýchaný chomáček BonBon je nejčipernější a moc rád běhá. Přesně ale ví, kudy vede nejkratší cesta do bezpečí k mámě.

Kočička Bunnie je zase velký šplhoun! Miluje výšky, ráda leze po přehozu na postel a shora okukuje všechny ostatní. Sednout si poblíž na zem znamená jediné – Bunnie se nám bude brzy snažit vyšplhat do klína. Má moc ráda peříčka a nejraději si je uloví sama pro sebe a odtáhne někam, kde si s nimi může hrát jen ona.

Bonnie je zase největší zvědavec. Už prozkoumala celý byt a občas nám dá pořádnou práci zjistit, kde si zrovna hraje. V posledních dnech si oblíbila  koulodráhu.

Všechna koťátka si užívají slunečné dny na zasíťovaném balkóně. Začínají baštit tvaroh, granulky a konzervičky pro nejmenší prťata a máma je taky učí používat kočičí toaletu.

Kočičky a kocourek se spolu dokážou opravdu vyřádit, rádi se pak ale stulí u mámy Kordulky a spokojeně předou. Máme z nich velikou radost!